Vsetín se úspěšně zapojil do Hokejové tomboly. Napoprvé se vybralo 30 350 Kč!

27. října 2018, 14:47

hokej.cz

Také ve Vsetíně v rámci zápasu 18. kola Chance ligy s Rytíři Kladno odstartovala Hokejová tombola a hned výhrou 15 175 korun! Šťastnou výherkyní se stala paní Monika, pravidelná fanynka VHK ROBE Vsetín, která si zakoupila jen jeden tiket a rovnou ten nejšťastnější. Gratulujeme!

NHL 20

Na utkání dorazilo na Lapač přes 3 700 diváků a bylo prodáno 607 tiketů. Celková vybraná částka tak přesáhla 30 tisíc korun. Polovina částky udělala radost paní Monice a druhá polovina poputuje na nákup speciálního zařízení pro nácvik hokejové střelby (tréninkové střelnice) pro mladé hokejisty.

Na Lapači plánují realizovat Hokejovou tombolu minimálně v dalších dvou domácích zápasech. Dál pak bude záležet na fanoušcích. Pokud si tombolu oblíbí, má v hokejovém Vsetíně jistě slibnou budoucnost a může rozdávat radost nejen divákům, ale i klubu, který jistě bude vědět jak s vybranou částkou pro klub nejlépe naložit.

Tombola je na stadionech v běhu již třetí sezonu a opravdu stačí přijít na hokej, koupit si tiket, fandit a vyhrát. Čím více fanoušků si koupí u kamelotů libovolný počet tiketů, tím vyšší je výhra, minimálně však 5000 korun. Druhá polovina z vybrané částky jde přímo klubu! Garantem Hokejové tomboly 50:50 je společnost Tipsport.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz