Vsetín má další posily: lovil v Havířově a v Motoru

Foto: Martin Antalec, hc-havirov.cz

Poté, co Vsetín oznámil příchody brankáře Ondřeje Bláhy a střelce Davida Tůmy, potěšil fanoušky dalšími dvěma zprávami. Na Lapači totiž budou působit také zkušený forvard Branislav Rehuš (na fotce) a mladíček Jakub Doktor.

HokejkaTV

Rehuš byl v minulém ročníku druhým nejproduktivnějším hráčem Havířova – po 55 zápasech základní části se mohl chlubit bilancí 16+25. Zároveň byl nejvytíženějším útočníkem AZetu (s průměrným ice timem 18:48).

„Je to typ komplexního útočníka. Umí hrát velmi dobře směrem dopředu, ale také poctivě bránit. Je to univerzální hráč, o kterého jsme velmi stáli," popisuje na klubových stránkách sportovní manažer Radim Tesařík.

„Braňo Rehuš umí hrát velmi dobře směrem dopředu, ale také poctivě bránit."

Jakub Doktor strávil minulou sezonu v Českých Budějovicích – celkově nastoupil do 65 zápasů (8+6). Jeho forma gradovala především v baráži, ve které získal hned pět bodů.

Jednadvacetiletý útočník dostal po sezoně od Motoru nabídku na try out, Doktor ale nakonec zvolil odchod na Vsetín. Poprvé tak v mužské kategorii mění angažmá. „Kubu Doktora už několik let sleduje trenér Luboš Jenáček, takže jej už hokejově dobře zná. Je to kvalitní mladý útočník, který se chce neustále zlepšovat," říká Tesařík pro hc-vsetin.cz.

Aktuální kádr VHK ROBE Vsetín

Brankáři: David Gába, Ondřej Bláha.

Obránci: Jiří Drtina, Radek Jeřábek, Tom Ondračka, Ondřej Slováček, Jakub Teper, Michal Hryciow, Ondřej Holomek.

Útočníci: Vít Jonák, Antonín Pechanec, David Tůma, David Vítek, Vojtěch Šilhavý, Adam Hořanský, David Březina, Radim Kucharczyk, Jakub Doktor, Branislav Rehuš.

Jakub Doktor.

Jakub Doktor. | Foto: Martin Kurfiřt

Dosud potvrzené změny ve VHK ROBE Vsetín

Příchody
Ondřej Bláha (G, Havířov)
Branislav Rehuš (Ú, Havířov)
David Tůma (Ú, Litvínov)
Jakub Doktor (Ú, České Budějovice)

Odchody
Jan Šelepněv (G)
Peter Mikuš (O)
Tomáš Frolo (O, nově kondiční trenér)
Dominik Rudl (O)
Luboš Rob (Ú, Plzeň)
Roman Rác (Ú)
Mitchell Theoret (Ú)
Ondřej Kopta (Ú)
Tomáš Pitule (Ú)
Tomáš Vávra (Ú)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz