Vsetín hledá hráče i v zahraničí. Přijdou posily z Finska?

Foto: Martin Vojtěch Víta, hc-vsetin.cz

Je možné, že v příští sezoně na Lapači nepoteče jenom slivovice, ale také finská vodka. Vsetín se totiž poohlíží po posilách i ve Finsku.

Fanshop

„Pracujeme a sledujeme i zahraniční hráče. Jsme v kontaktu s kamarádem Sasu Hovim, se kterým řešíme nějaké hráče z finské ligy. Takže těch možností je více," přiznal pro hc-vsetin.cz sportovní manažer Radim Tesařík. Jen pro připomenutí: Hovi chytal za Vsetín v extraligovém ročníku 2005/2006. 

Vsetín nyní – podobně jako další kluby – skautuje hráče, kterým sezona ještě neskončila. „Zápasy sledujeme jak v televizi, tak na stadionech. Sledujeme i utkání slovenské extraligy. Máme na stole nabídky na některé hráče, takže je chceme vidět v akci. Ozývají se hodně i agenti, kteří nabízejí hráče," nastínil Tesařík.  

S výběrem nových posil chtějí být Valaši opatrní. „V tuto chvíli vše sledujeme, ale nechceme se za každou cenu unáhlit. Snažíme se tým poskládat hráči tak, aby byli dobří jak na ledě, tak mimo něj, tedy měli i dobrý charakter. Na Vsetíně se to tak dělalo vždy, protože je to takový domácký klub," cituje Tesaříka klubový web. 

Vsetín v nováčkovské sezoně WSM Ligy postoupil do play off a skončil osmý. „Víme, že nás tlačila bota v přesilovkách, v oslabeních, v bráně. Vhledem k tomu, že chceme mít příští rok ještě úspěšnější výsledkovou sezonu, tak na těchto věcech musíme zapracovat," řekl pro hc-vsetin.cz jednatel klubu Daniel Tobola. „Důležité je, že víme, co máme zlepšovat. V příští sezoně se tak chceme stát ještě silnějším týmem a klubem."

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz