„Všechno mě bolí.“ Karlovarské juniory neminula ani sjezdovka

Foto: Daniel Kubelka, hokejkv.cz

6. června 2018, 22:02

Martin Voltr

Ještě zhruba měsíc zbývá všem hokejistům do konce letního „pekla“. Jak se na novou sezonu chystají třeba junioři Karlových Varů? Energetici se pochlubili na sociálních sítích.

Nový fanshop

Mládežníci ze západních Čech tradičně nabírají kondici poblíž Kraslic v obci Stříbrná, kousek od německých hranic. Potili se v tělocvičně i na hřišti, odměnou jim byl třeba fotbal, ve kterém se proti nim na penalty postavili i trenéři.

Po většinu času ale nešlo o žádnou procházku růžovým sadem. „Síly ubývají, ale snažím se to zvládnout. Dneska už nás čekají jenom dva tréninky, asi dvouhodinové, takže to snad dáme,“ culil se na videu v průběhu soustředění Adam Křemen.

„Všechno mě bolí. Tréninky jsou náročné, takže jak bych se mohl asi cítit?“ vyprávěl s podobně hořkým úsměvem Daniel Zavřel.

Tou dobou před sebou mladí energetici měli ještě nejméně oblíbenou část soustředění. Tedy výběh na sjezdovku. Ta už nemilosrdně odhalí výdrž každého z hokejistů.

Všichni ale přípravu vzali poctivě a od trenérů si vyslechli pochvalu. „Od prvního dne až po závěrečný teambuildingový výběh sjezdovky pracovali skvěle. V psychicky náročném laktátovém zatížení dokázala většina z nich překonat komfortní zónu. Navíc nám soustředšní pomáhá i ve vytváření interpersonálních vztahů nového juniorského týmu,“ kvitoval hlavní kouč Václav Eismann.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz