Vrdlovec se do Ústí nevrátí: vyvázal se ze smlouvy a zůstává v Edenu

Foto: Jakub Mezlík, hc-slavia.cz

Tvořivý útočník Daniel Vrdlovec pokračuje ve Slavii, kam přišel v lednu z Ústí nad Labem výměnou za Jana Veselého. V Edenu podepsal nový kontrakt.

HokejkaTV

„Přestože měl velice zajímavé nabídky a musel se vyvázat z platné smlouvy v Ústí, dal přednost Slavii, čehož si velice vážíme," prozradil pro web hc-slavia.cz trenér Miloš Říha mladší. 

Vrdlovec přišel k sešívaným v lednu a do konce sezony stihl za Slavii sedmnáct utkání s bilancí 3+14. „Je to hráč, kterého můžeme využít na přesilovky, do prodloužení a na rozhodující okamžiky zápasů. Hodně jsme o něj stáli. Měl by být jedním z důležitých stavebních kamenů mužstva,“ věří Říha.

Jiří Veber, nový sportovní manažer Slavie, mluví o 29letém Vrdlovcovi podobně: „Jedná se o technického, kreativního hráče, který dobře čte hru. Má zkušenosti a může pomoci našim mladým hokejistům.“ 

Co řekl na klubovém webu samotný Vrdlovec? „Za ty dva měsíce, které jsem tu odehrál, jsem byl ve Slavii spokojený, ať už s vytížením na ledě, s trenéry nebo prostředím. Další věc je ta, že jsem kmenovým hráčem Slavie. A roli pro mě hrála i dostupnost, protože bydlím kousek od Prahy a plánuji rodinu."

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz