Vrchlabí zbrojí! Získalo velké posily a chystá další přestupovou bombu

Foto: Petr Kraus, Hokejové foto – Petr Kraus

15. července 2019, 10:28

Adam Bagar

Sportovní manažer druholigového Vrchlabí Jiří Jakubec odkryl první posily. Na další spolupráci se dohodl s Jaroslavem Bednářem, dres Stadionu bude v nové sezoně oblékat také Jan Hlaváč. „Jsou to kluci, kteří mají za sebou obrovské úspěchy, hokej je nadále baví a chtějí nám pomoci splnit naše ambiciozní plány,“ hlásí na klubovém webu.

Partneři Českého hokeje

Dvaačtyřicetiletý Jaroslav Bednář pomohl Vrchlabí už v uplynulé sezoně, v 19 utkáních zazářil sedmi brankami a 18 nahrávkami. „Je to geniální hokejista s obrovskými zkušenostmi i mnoha úspěchy. V posledním ročníku předváděl vynikající hokej a byl opravdovou osobností našeho týmu,“ pokyvuje Jakubec, jenž se s Bednářem dohodl na pokračování.

„Jarda je člověk, který nerad prohrává a odchází od nerozdělané práce, proto jsme se dohodli předběžně už po skončení sezony, že pokud mu to pracovní vytížení dovolí, bude pokračovat. Teď už mohu potvrdit, že u nás bude působit po celou sezonu. Jarda se na ni těší a my se zase můžeme těšit na jeho geniální hokejové umění,“ doplňuje Jakubec.

Foto: Facebook HC Vrchlabí

Do Vrchlabí se mu podařilo přilákat i stejně starého Jana Hlaváče, který za Stadion nastupoval už v sezoně 2017/18. Tehdy se ve 12 zápasech blýskl šesti góly a osmi asistencemi. „Honza se teď připravuje a k týmu by se měl připojit koncem srpna. Pokud dorazí ve formě, jakou ukázal v předloňské sezoně, bude určitě skvělou posilou,“ věří Jakubec.

„Je to další naprosto výjimečný hokejista, dvojnásobný mistr světa a hráč s více než 400 starty v NHL. Honza se letos vrací z Ameriky do Čech a je hodně natěšený, že si ještě zahraje plnohodnotnou sezonu,“ dodává sportovní manažer Vrchlabí na adresu bývalého hráče Rangers, Philadelphie, Vancouveru, Caroliny, Tampy Bay či Nashvillu.

„Na oba se už opravdu těšíme, setkáme se s nimi i v přípravných zápasech. Navíc máme připravenou ještě jednu přestupovou bombu, kterou odtajníme tento týden.“

„Na oba se už opravdu těšíme, setkáme se s nimi i v přípravných zápasech,“ těší se na veterány Jakubec. O kádru už má víceméně jasno, ambiciózní klub bude znovu patřit k adeptům na postup. Detailnější informace však přinese později, včetně dalšího taháku. „Máme připravenou ještě jednu přestupovou bombu, kterou odtajníme tento týden,“ hlásí.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz