Vrchlabí reaguje na mocně posilující Pardubice, rozloučilo se s útočníkem

Foto: Alena Zapletalová, hokejprerov.cz

Vytáhlý útočník Jiří Hozák další sezonu ve Vrchlabí nepřidá. Prvoligový klub se s ním po třech sezonách rozloučil, informoval o tom na svých webových stránkách.

Fanshop národního týmu

„Reagujeme tak na poslední zprávy z partnerského klubu v Pardubicích, které mocně posilují, a Jirkovi bychom nebyli schopni nabídnout adekvátní pozici v týmu,“ vysvětluje tamní vedení.

23letý útočník v uplynulé sezoně nasbíral pod Krkonošemi 40 startů a 19 bodů za pět branek a 14 nahrávek, v předchozím postupovém ročníku se zaskvěl 42 body (15+27) ve 37 střetnutích.

„S Jirkou nebylo snadné se rozloučit. Patří k hráčům, kteří mají tým vždy na prvním místě. Odvedl zde skvělý kus práce a zanechal velice silnou hokejovou i lidskou stopu,“ zní dál z Vrchlabí.

Kam povedou další kroky sparťanského odchovance, zatím není jasné. V minulosti si zahrál ve druhé nejvyšší soutěži také za Prostějov či Slavii, krátce působil i v druholigových Letňanech.

„S Jirkou nebylo snadné se rozloučit.“

Vrchlabí už v minulých dnech opustili kapitán Tomáš Jirků, útočník Tomáš Nouza a zadák Ján Niko. Jirků ukončil kariéru, Nouza posílil druholigový Písek a Niko zamířil do konkurenční Jihlavy.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz