Vrchlabí má do první ligy dovést trenérské duo Baďouček a Hlaváč

Foto: hcvrchlabi.cz

20. června 2018, 14:47

Adam Bagar

Ambiciózní Vrchlabí, které vyhlásilo útok na postup do první ligy, už zná trenérskou dvojici pro příští druholigovou sezonu 2018-19. Podkrkonošský celek povedou zkušený Václav Baďouček společně se stávajícím koučem Petrem Hlaváčem. Stadion o tom informuje na svých webových stránkách hcvrchlabi.cz.

Jágr Chance liga

Zatímco Petr Hlaváč bude ve Vrchlabí působit už čtvrtou sezonu, Václav Baďouček je novou tváří nejen pod Krkonošemi, ale vůbec ve třetí nejvyšší soutěži. „Změna to samozřejmě bude, protože druhá liga má určitá specifika,“ hlásí pro klubový web šestapadesátiletý kouč.

Ambiciózní Vrchlabí má první posily, končí ale veterán Filip »

Ten působil dlouhé roky mezi tuzemskou elitou nejen jako hráč, stál na střídačce Karlových Varů, Znojma, Komety Brno a Pardubic. V první lize trénoval Písek nebo Most, poslední dva ročníky ale strávil u karlovarské mládeže jako asistent juniorů a mladších dorostenců.

Vždycky jsem preferoval práci s dospělými hráči

„Nabídku pracovat u karlovarské mládeže jsem přivítal jako možnost získat další zkušenosti, ale vždycky jsem preferoval práci s dospělými hráči a také prakticky celou svou trenérskou kariéru jsem pracoval s prvními týmy,“ líčí Baďouček, jenž kývl na nabídku Stadionu.

Foto: Hokejové foto – Petr Kraus

„Zaujala mě vize a zájem vedení klubu,“ vysvětluje někdejší obránce, který si chce co nejdřív prohlédnout zázemí a tréninkové možnosti. „Sejdu se s panem Jakubcem a Petrem Hlaváčem, probereme aktuální složení kádru a možnosti jeho doplnění,“ nastiňuje nejbližší plány.

„Zaujala mě vize a zájem vedení klubu.“

Plzeňský odchovanec přichází do Vrchlabí pomoct k návratu do WSM Ligy, mančaft povede s dosavadním koučem Petrem Hlaváčem. „Neznám ho, ale ve své kariéře jsem už pracoval s mnoha kolegy a vždycky všechno probíhalo bez problémů,“ hlásí Václav Baďouček.

Vrchlabí chce do WSM Ligy! Nákup licence ale smetlo ze stolu »

Ten svým svěřencům dává hodně zabrat. „V tomto směru jsem dost náročný,“ potvrzuje kouč, který je náročný, ale zároveň naslouchající. „Jsou situace, kdy diskuse není možná, ale vždy hráčům říkám, že za mnou mohou s čímkoli přijít,“ líčí muž, který se už na tým těší.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz