Vrchlabí chce do WSM Ligy! Nákup licence ale smetlo ze stolu

Foto: Hokejové foto – Petr Kraus

Podnikatel Petr Dědek významně navýšil finanční podporu vrchlabskému hokeji, Stadion proto představil smělý plán na příští sezonu – cílem je postup do první ligy.

Jágr Chance liga

„Získali jsme velice silného partnera. Nezbývá nám než mu upřímně poděkovat a doufat, že tuto šanci dokážeme proměnit," říká na klubovém webu sportovní manažer Jiří Jakubec. „Máme ty nejvyšší cíle a otevřeně hovoříme o postupu." 

O něm se dlouhodobě mluví v Havlíčkově Brodě, velké ambice mají i v Sokolově. „Letos deklaruje postupový cíl asi nejvíc týmů za poslední dobu, takže nás čeká obrovská zkouška a výzva," je si vědom Jakubec.

Vrchlabí chce postoupit sportovní cestou. „Na začátku existovala i teoretická možnost nákupu licence pro WSM Ligu, ale to jsme hned zamítli, protože toto není pro náš klub cesta," vysvětluje Jakubec pro hcvrchlabi.cz.

„Máme ty nejvyšší cíle a otevřeně hovoříme o postupu." 

Stadion, který v minulé sezoně vypadl ve čtvrtfinále s Jabloncem, bude sázet na vrchlabské srdce i spolupráci s Mountfieldem. Do Vrchlabí se mají vrátit perspektivní odchovanci z hradecké juniorky. Novinky o kádru představí Stadion v příštím týdnu. 

Připomínáme, že s mecenášem Petrem Dědkem je spjatá nejslavnější éra vrchlabského hokeje – tým z Krkonoš hrál v letech 2008 až 2011 úspěšně první ligu. Vrátí se do ní už za rok?

Krakonoš fandí Vrchlabí!

Krakonoš fandí Vrchlabí! | Foto: Hokejové foto – Petr Kraus

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz