Vrbata skládá tým na novou sezonu. Boleslav si pojistila hned šest hráčů

Foto: bkboleslav.cz

Nový sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata začal v Mladé Boleslavi výměnou Jakuba Orsavy za Radima Zohornu, teď se dohodl s šesti hráči na podpisech nových smluv.

HokejkaTV

Stávající kontrakty, platné do konce dubna, s Bruslaři prodloužili brankář Jan Růžička, zadáci Jiří Kurka a David Bernad i útočníci Pavel Kousal, Ondřej Najman a Oscar Flynn. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

„Jsme moc rádi, že všichni kluci na náš zájem reagovali stejným zaujetím pro věc.“

„Jsme moc rádi, že všichni kluci na náš zájem reagovali stejným zaujetím pro věc. A že jsme se domluvili na nových smlouvách a další společné budoucnosti,“ těší nového sportovního ředitele Středočechů Radima Vrbatu.

„Všechno jsou to kluci, kteří mají k Mladé Boleslavi dlouhodobý vztah, někteří jsou dokonce odchovanci. Na tom chceme stavět. Doufáme, že byť jsou zatím mladí, začnou postupně přebírat důležitější role v týmu,“ dodává Vrbata.

„Doufáme, že byť jsou zatím mladí, začnou postupně přebírat důležitější role v týmu.“

Jan Růžička, Jiří Kurka a Oscar Flynn patří mezi odchovance klubu, David Bernard přišel do Mladé Boleslavi v juniorském věku z Písku a jihlavské duo Ondřej Najman a Pavel Kousal je v Bruslařském klubu zatím druhou sezonu.

Soupiska BK Mladá Boleslav

Brankáři:
Dominik Groh, Pavel Kantor, Michal Krofta, Gašper Krošelj, Jan Růžička.

Obránci:
David Bernad, Ondřej Dlapa, Vladimír Eminger, Jan Hanzlík, František Hrdinka, Oldrich Kotvan, Jiří Kurka, David Němeček, Martin Pláněk.

Útočníci:
Oscar Flynn, Jan Grim, Jakub Klepiš, Tomáš Knotek, Pavel Kousal, Martin Látal, Pavel Musil, Ondřej Najman, Lukáš Pabiška, Dominik Pacovský, Martin Procházka, Pavol Skalický, David Šťastný, Michal Vondrka, Radim Zohorna, Lukáš Žejdl.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz