Vrátíme se silnější a lepší. Tak trénují svěřenci Andrašovského

Čekání na novou sezonu bude i při splnění nejoptimističtějších prognóz ještě hodně dlouhé. Poctivým domácím tréninkem si ho zkracují i mladí hokejisté z Třemošné.

Aplikace Tipsport extraligy

Právě Meteoru zasvětil své roky po aktivní kariéře Dušan Andrašovský. Bývalý vynikající slovenský útočník poznal západní Čechy při svém dlouholetém působení v Plzni na začátku tisíciletí a později se do nich vrátil.

V Třemošné působí jako asistent trenéra u páťáků a šesťáků, coby hlavní kouč má na starosti sedmáky. Během karantény je inspiroval k domácímu tréninku a na svém facebooku pak sdílel povedené „výsledky“, mnohdy doslova z pokojíčku i s pomocí mladších sourozenců či rodičů:

Pokud vám nejdou videa spustit, rozklikněte si příspěvek přes ikonku "f" vpravo nahoře.

A protože v aktuální situaci se cení každá kratochvíle spojená se sportem, Meteor ponoukl své hráče i k #HockeyShotChallenge, tedy výzvě univerzitního týmu Akademici Plzeň.

No, tohle opravdu není žádná sranda. Ale první úspěšný borec se brzy našel. Byl jím (možná trochu paradoxně) brankář šesté třídy Bruno Čech.

Tak ať to utíká!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz