Vrátí se Hovorka do Dynama? Chci o tom mluvit ještě s kabinou, říká Razým

Foto: hcdynamo.cz

11. prosince 2019, 15:01

Adam Bagar

Po příchodu nového kouče Milana Razýma by se mohl k pardubickému mužstvu znovu připojit slovenský útočník Marek Hovorka, který byl přitom před časem vyhozen kvůli údajnému špatnému vlivu na tým.

Esport hokejová liga

„Ptal jsem se na něj i na Tomáše Rolinka. Nějaké odpovědi jsem dostal, asistent Petr Čáslava u mančaftu byl. Ale rád bych o tom mluvil ještě s kabinou, protože názor týmu je pro mě hodně důležitý,“ prozrazuje nový šéf pardubické střídačky, který zájem o Hovorku potvrzuje.

„O Markovi jsme uvažovali, jeho návrat je jednou z možností. Jde o koncového hráče, navíc o praváka, kterých je tu nedostatek. V minulé sezoně byl v baráži nejlepším střelcem Pardubic. Uvidíme, pokusíme se najít společnou cestu, pokud bude i kabina pro,“ dodává Razým.

Podle jeho předchůdce Radka Bělohlava by to nebyl dobrý krok. „Nedovedu si představit, že by se do týmu měl vrátit. To hráčům opravdu nepřeju. Porušil pravidla, neplnil úkoly, neposlouchá trenéra. Hráči s ním v kabině nekomunikovali,“ líčí v rozhovoru pro iSport.cz Bělohlav.

Ten už po Hovorkově konci mluvil o jeho špatném vlivu na tým, slovenského útočníka se slova dotkla. „Zaskočilo mě to, protože Pardubice mi přirostly k srdci. Teď cítím velkou křivdu, že se na mě hází taková špína. Nevím proč, ale strašně mě to mrzí,“ říkal tehdy pro Hokej.cz.

Sedmigólový hrdina z jarní baráže v aktuální sezoně zapsal za šestnáct utkání jen šest bodů při bilanci 3+3, po padáku z prvního týmu se chystal s pardubickými juniory pod taktovkou Richarda Krále. Teď je šance, že by se Marek Hovorka zase vrátil zpátky tam, odkud jej vyhodili.

Soupiska HC Dynamo Pardubice

Brankáři:
Ondřej Kacetl, Pavel Kantor, Tomáš Vlk.

Obránci:
Oscar Eklund, Rhett Holland, Michal Hrádek, Michal Ivan, Jan Kolář, Jakub Mert, Juraj Mikuš, Karel Nedbal, Jan Oliva, Tomáš Voráček, Jan Zdráhal.

Útočníci:
Matěj Beran, Matěj Blümel, Jiří Bucek, Johan Harju, Denis Kindl, Robert Kousal, Matouš Kratochvil, Denis Kusý, Martin Látal, Michal Machač, Ondřej Machala, Jan Mandát, Ondřej Matýs, Michal Pochobradský, Patrik Poulíček, Michal Rouha, Radoslav Tybor, Roman Vlach, Daniel Voženílek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz