Vrána zůstává u Ocelářů, mistr si pojistil i další hráče. Dva gólmani končí

Foto: Aleš Krecl, Český hokej

Mistrovský Třinec nabídl smlouvy čtyřem hráčům, kteří se zasloužili o zisk titulu. Pod Javorovým zůstávají obránci Milan Doudera a Martin Gernát s útočníky Tomášem Marcinkem a Petrem Vránou.

HokejkaTV

„Zatím nevím, kde budu příští sezonu hrát, ještě jsme se o tom nebavili. Teď si chci užívat oslavy, pak se uvidí,“ řekl Petr Vrána bezprostředně poté, co zlomil své finálové prokletí a až svou sedmou sérii o titul v kariéře dotáhl do úspěšného konce.

PŘESTUPY v TELH a Chance lize ONLINE »

Nyní už jasno má. Útočník, který do Slezska přišel až v lednu ze Sparty, podepsal v Třinci novou smlouvu. Stejně jako další tři zlatí borci – slovenský útočník Tomáš Marcinko, jeho krajan Martin Gernát nebo další opora defenzivy Milan Doudera.

Bartošák se upsal Ocelářům na dva roky »

Zato v Třinci už nepokračují střelec důležitých gólů David Cienciala či duo brankářů. Šimon Hrubec si chce zkusit zahraniční angažmá a Peter Hamerlík se loučí po deseti ročnících. Naopak pod Javorový zamířil reprezentační gólman Patrik Bartošák.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz