Vrána: Kvůli těmto zápasům hrajeme. Věřím, že si to užijeme a urveme finále

Foto: Lukáš Filipec, hcocelari.cz

Napínavou semifinálovou sérii mezi Třincem a Plzní rozsekne až poslední možný duel! „Právě kvůli těmto zápasům trénujeme a hrajeme celou sezonu,“ těší se útočník Ocelářů Petr Vrána.

HokejkaSHOPvanoce

Oceláři nevstoupili do série vůbec dobře, po dvou domácích porážkách už jim málokdo věřil, ale skvěle se vrátili do hry a přestože po třech výhrách v řadě nevyužili mečbol, mohou být s vývojem spokojeni. „Za stavu 0:2 na zápasy by každý ten sedmý bral,“ přiznává Vrána.

Slezané zatím pokaždé inkasovali jako první, ukázali však charakter a dokázali hned tři z šesti partií otočit. „Myslím, že všichni pořád věří, makají a snaží se na ledě nechat všechno,“ hlásí zkušený útočník. „Doma to musíme urvat a věřím, že si to užijeme,“ dodává natěšeně.

Sedmý zápas? Bude to velká bitva, tuší Polanský

Hráči s drakem na hrudi v této sezoně doma skolili Plzeň jen jednou z pěti pokusů, ale Petr Vrána přesto věří ve výhodu domácího prostředí. „Naše domácí zápasy v této sérii možná nebyly optimální, ale určitě je výhodou hrát doma před vlastními fanoušky,“ má jasno.

V páté bitvě série Třinec zlomil prokletí domácího ledu a po závěrečné otočce slavil výhru 3:2, na což by teď rád navázal. „Tam jsme ukázali ten charakter a to, že nic nevzdáváme a makáme do konce. S tímhle přístupem musíme od začátku jít i do sedmého zápasu,“ velí Vrána.

Doufám, že se domů vrátíme na finále, hlásí Pour

Oba týmy se v sezoně potkaly už desetkrát, a tak se nejspíš už nemohou ničím překvapit. „Ale vždy se něco může najít. Každopádně to budou nervy, těžký zápas a velký boj. Oba týmy pro postup udělají všechno, teď už budou rozhodovat maličkosti,“ ví čtyřiatřicetiletý hráč.

„Bude to o vůli. O tom, kdo na tom bude fyzicky možná trošku líp. Takové zápasy se hrají na krev. Je jedno, jestli Plzeň hrála více, nebo méně utkání. Bude to zkrátka boj. My se budeme snažit využít domácího prostředí a doufám, že to zvládneme,“ zakončuje Petr Vrána.

Foto: Lukáš Filipec, hcocelari.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz