Vondráček opouští Dynamo, hostovat bude v Karlových Varech

Foto: Michal Eger, hc-kometa.cz

Karlovarská Energie oznámila jméno už páté posily. Na západě Čech bude nově působit i pardubický útočník Tomáš Vondráček (na snímku vpravo), který bude v Karlových Varech hostovat.

HokejkaTV

Energie o příchodu osmadvacetiletého útočníka informovala na svém webu. Urostlý útočník původem z Třebíče si v Tipsport extralize zahrál za Kometu Brno, Plzeň a Pardubice.

Ve východočeském klubu sehrál v uplynulém ročníku 27 utkání základní části, v nichž vstřelil čtyři branky a na dalších pět nahrál. Pak odešel na hostování do Brna, v jehož dresu zasáhl do 22 zápasů základní části s bilancí dvou branek a čtyř asistencí. Dalších 9 duelů odehrál v play off a vstřelil jeden gól.

Zkušený Tomáš Vondráček je pátou posilou Energie, se kterou mohou trenéři Martin Pešout a Tomáš Mariška počítat pro nadcházející extraligovou sezonu.

Karlovarský klub už dříve přivedl slovenského zadáka Branislava Kubku a trojici útočníků Nicolase Hlavu, Tomáše Knotka a Adama Rašku.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz