Vítkovice zúžily kádr. Do Havířova poslaly Kaluse, Tomiho a Hudečka

Foto: hc-havirov.cz

Na hostování do Havířova přicházejí vítkovičtí útočníci Vojtěch Tomi (na fotce) a Jan Hudeček. Do přípravy s AZetem se zapojil také Marek Kalus. Všichni tři by měli mít zpětné střídavé starty do Vítkovic.

HokejkaTV

Ani jeden z nich nejde do neznámého prostředí.

Marek Kalus je havířovským odchovancem, který doma strávil poslední dvě sezony, přičemž v té minulé získal 25 kanadských bodů. Fanoušci dále oceňují jeho důraz v osobních soubojích.

Také Vojtěch Tomi si v předchozím ročníku zahrál za AZ, po většinu sezony ale zůstal ve Vítkovicích (54 utkání, 5+2).

První rok v extralize má za sebou drobný útočník Jan Hudeček. Rideře pomohl čtyřmi góly a dvěma asistencemi ze 35 zápasů. K sedmi utkáním nastoupil také za druholigovou Porubu (5+5). V Havířově působil už v sezoně 2015/2016.

V polovině srpna se do přípravy s AZetem zapojili jiní dva vítkovičtí útočníci: Jakub Illéš a Tomáš Gřeš. Konkurenci v útočných řadách už odnesl zkušený Marek Haas, jenž zamířil do Poruby. 

Aktuální kádr AZ Havířov

Brankáři: Marek Laco, Kamil Šimeček, Jiří Matoušek.

Obránci: Jiří Krisl,  Viktor Postnikov, Tomáš Drtil, Marcel Petran, David Chroboček, Jaroslav Mrowiec, Jakub Dudek, Petr Šendera, Vojtěch Ševeček.

Útočníci: Marek Kalus, Vojtěch Tomi, Jan Hudeček, Jakub Illéš, Tomáš Gřeš, Jan Maruna, Marek Sikora, Petr Kanko, Jakub Kotala, Jiří Fronk, Lukáš Bednář, Radek Pořízek, Dominik Cihlář, Vlastimil Malina, Jan Bambula, Petr Beránek (v jednání).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz