Vítkovice generálku zvládly, přemohly Nowy Targ. V Maďarsku končí třetí

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Vítkovičtí hokejisté zvládli závěrečnou prověrku před startem Tipsport extraligy, v generálce si poradili s polským celkem Podhale Nowy Targ v poměru 4:2. O výhře rozhodl vítkovický celek až v závěru utkání.

HokejkaTV

Zatímco v sobotu Ostravané v Székesfehérváru podlehli slovenské Nitře, souboj o třetí místo jim vyšel mnohem lépe. Vítkovičtí porazili účastníka nejvyšší polské soutěže Podhale Nowy Targ a na Memoriálu Gábora Ocskaye obsadili třetí příčku. O výhře ve vyrovnané bitvě rozhodly Vítkovice v závěru díky trefám Schleisse a druhému zásahu Werbika.

Liga mistrů: Oceláři přejeli Minsk, Liberec bere bod »

Ostravský celek sehrál během léta devět přípravných utkání s bilancí pěti vítězství a čtyř porážek. Výběr trenérů Jakuba Petra a Pavla Trnky dokázal porazit Znojmo, Trenčín, Prostějov, ale i švýcarský Davos. Nový extraligový ročník pro Vítkovice vypukne v pátek, kdy na svém ledě hostí houževnatou Olomouc.

PODHALE NOWY TARG – HC VÍTKOVICE RIDERA 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 26. Neupauer (Kameněv), 35. Franěk (Guzik, Siuty) – 12. Werbik (Šidlík), 37. E. Němec (Dej, Kvasnička), 58. Schleiss (Bodák, Werbik), 60. Werbik (Guman).
KH Podhale Nowy Targ: Odrobny – Wsol, Kameněv, Sulka, Suominen, Mrugala, Seed – Neupauer, Guzik, Worwa – Siuty, Hudak, Dzubinski – Švec, Pettersson, Wielkiewicz – Franěk, Slowakiewicz.
HC VÍTKOVICE RIDERA:
 Dolejš – Gregorc, Trška, Šidlík, D. Krenželok, Výtisk, Kvasnička, Bodák – Schleiss, Bukarts, Mallet – Kurovský, Š. Stránský, Zdráhal – Dej, E. Němec, Baláž – Werbik, Guman.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz