Vítek už může hrát! Disciplinární komise snížila jeho trest

Foto: Martin Pavlík, hc-vsetin.cz

Za faul na Vladimíra Sičáka ze čtvrtfinále play off měl původně trest až do konce října, disciplinární komise ale nakonec svůj verdikt zmírnila a vsetínský útočník David Vítek bude mít od 1. října opět povolené starty.

Aplikace Tipsport extraligy

Valaši mají v 10. kole Chance ligy volno, Vítek by tedy mohl návrat do sestavy ohlásit v sobotu 6. října proti Benátkám nad Jizerou.

„I tak si však vsetínská jednadevadesátka bude muset dávat na své zákroky pozor. Jeho trest se od 1. října mění na podmíněný se zkušební dobou do 15. prosince 2018," píše se na klubových stránkách Vsetína.

Vítek pykal za faul na Vladimíra Sičáka ze čtvrtfinále play off ↓

Zkušený karlovarský obránce přišel kvůli zranění o vrchol sezony: v semifinále ani v baráži nehrál. Energie nicméně i bez něj dokázala postoupit do Tipsport extraligy.

Kompletní zprávu disciplinární komise o pozměnění Vítkova trestu najdete tady.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz