Vítek pykal za faul na Sičáka, ale už je zpátky. Pomůže Valašskému Meziříčí

Foto: Facebook HC Bobři Valašské Meziříčí

Vsetínský útočník David Vítek, kterému disciplinární komise Českého hokeje zkrátila stopku za faul na Vladimíra Sičáka, pomůže už v dnešním střetnutí s Opavou druholigovému Valašskému Meziříčí.

HokejkaTV

Vsetínská jednadevadesátka důrazně atakovala karlovarského Vladimíra Sičáka ve čtvrtfinále play off. Zatímco zkušený zadák přišel kvůli zranění o vrchol sezony, David Vítek za zákrok inkasoval dlouhou stopku.

Původně neměl hrát do konce října, ale disciplinární komise v uplynulém týdnu svůj verdikt zmírnila. Důrazný útočník může od 1. října zase hrát, rozehraje se ve třetí nejvyšší soutěži v dresu Valašského Meziříčí.

Vítek už může hrát! Disciplinární komise snížila jeho trest »

Za Bobry sehrál už v minulé sezoně osm utkání, zapsal v nich šest bodů za čtyři branky a dvě nahrávky. Jinak ale vsetínský odchovanec působí jen doma na Lapači, v Chance lize sehrál 35 utkání s bilancí šesti bodů.

Vsetínští mají volno, do jejich sestavy by se mohl vrátit v sobotu proti Benátkám nad Jizerou. Musí si však dávat pozor, disciplinárka jeho původní trest změnila na podmíněný se zkušební dobou do 15. prosince 2018.

Foto: Martin Pavlík, hc-vsetin.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz