VIDEO: Úlet v Jablonci, pálili dres Vrchlabí. Jsme ve válce, ví Hlaváč

Foto: René Rámiš, hokejzr.cz

7. března 2016, 16:04

Adam Bagar

Po střechu narvaná jablonecká aréna netrpělivě vyčkávala start druhého čtvrtfinálového souboje s Vrchlabím. Tomu mělo předcházet slavnostní zahájení, jenže v případě Vlků šlo spíše o pořádnou blamáž, nad kterou museli kroutit hlavou nejen hostující příznivci. Úcta k soupeři? Tu byste zřejmě v severočeském klubu hledali marně.

Nový fanshop

Co se stalo? Součástí slavnostního ceremoniálu, během nějž nechyběla ani národní hymna v podání dvou mladých dam, byla také jedna nechutná scéna. Jablonecký maskot, samozřejmě s podobiznou vlka, na led přivezl jakousi popelnici, z níž nejdříve vytáhl a vzápětí na oko spálil dres podkrkonošského klubu. Reakce? Zatímco z hostujícího kotle se ozýval ohlušující pískot, hráči ironicky klepali holemi o led.

Samotné utkání vyznělo jasně pro Vlky, kteří zvítězili 6:1 a srovnali stav série na 1:1. Přesto se po závěrečné siréně nejvíce mluvilo o onom úletu. "Jsme ve válce! Pálení našeho dresu před zápasem, úmyslné zranění Patrika Urbana, napadení a zranění vrchlabského fanouška, jenž je v nemocnici. Nemáme na co čekat. Věřím, že v pondělí je rozsekáme na hadry," říká naštvaný kouč Petr Hlaváč pro hcvrchlabi.cz.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz