Velký bojovník a srdcař pokračuje ve Vítkovicích. Výtisk prodloužil o dva roky

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Vedení extraligových Vítkovic si pojistilo služby zkušeného zadáka Jana Výtiska, který se upsal na další dvě sezony. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

HokejkaTV

„Vše jsme probrali společně a po zralé úvaze na obou stranách jsme se dohodli. Mám velkou radost, že jsme se domluvili. A že Honza bude v našem týmu pokračovat minimálně ještě dva roky,“ těší vítkovického kouče a generálního manažera Jakuba Petra.

„Navzdory svému věku předvádí nadstandardní výkony. Je to vítkovický odchovanec, srdcař a ostravský patriot. Má obrovskou roli v týmu na ledě i v kabině, patří k lídrům mančaftu a je jednou z tváří našeho klubu.“

Sedmatřicetiletý zadák se do mateřského klubu vrátil před sezonou 2016-17 po třinácti letech, kdy v extralize hájil barvy Sparty, Karlových Varů, Plzně, Třince a Liberce. Po návratu patří k pilířům vítkovických zadních řad a k největším bojovníkům v soutěži.

„Navzdory svému věku předvádí nadstandardní výkony. Je to vítkovický odchovanec, srdcař a ostravský patriot. Má obrovskou roli v týmu na ledě i v kabině, patří k lídrům mančaftu a je jednou z tváří našeho klubu,“ chválí Jakub Petr ostříleného obránce.

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Jan Výtisk, který zanedlouho oslaví jubilejní 1000. extraligový start, v aktuálním ročníku stále nevynechal jediné utkání a pomohl Vítkovicím čtyřmi body. „Jsem to rozjel ve velkém stylu, že?“ smál se naposledy po třetí trefě v sezoně, z toho druhé vítězné.

Góly jsou pro něj jen třešničkou na dortu. Jeho předností je nevídaná bojovnost, kterou ukazuje zápas co zápas. Vždyť dlouhodobě kraluje statistice Radegast index, Nejinak je tomu v této sezoně. Rozdal v ní už 108 hitů, zablokoval 94 střel a je v čele pořadí.

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz