Velké Meziříčí odkrylo kádr. Přicházejí posily s třebíčskou minulostí

Foto: Jiří Koutník, hstrebic.cz

Z Třebíče do Velkého Meziříčí je to dvacet minut jízdy autem, a tak není divu, že druholigový nováček vítá v kádru hned několik tamějších odchovanců.

O Kapku lepší hokej

O přesunu Davida Horkého z Moravských Budějovic do Velkého Meziříčí, což je na druholigové poměry opravdu přestupová pecka, už jsme psali v samostatném článku.

Nováček ale současně představil další tři posily.

Obránce Lukáš Horta. Takřka dvoumetrový bek loni pendloval mezi Třebíčí (31 utkání, 2+0) a Žďárem nad Sázavou (10 zápasů, 1+1). V Chance lize má celkem 90 startů, po letošním ročníku s ním ale Horácká Slavia neprodloužila smlouvu.

Obránce Aleše Trnku. Dvaadvacetiletý Trnka je třebíčských odchovancem, tam si ale mezi muži nikdy nezahrál. Poté, co prošel juniorkou v Brně, strávil poslední dva roky v Moravských Budějovicích. V uplynulé sezoně získal pět bodů (2+3) ve 39 utkáních.

Útočníka Marcela Juráně. Také Juráň hrál v minulosti o patro výš: v mateřské Třebíči naskočil do 76 zápasů (6+2). Poslední tři sezony už působí výhradně ve 2. lize – loni pomohl Havlíčkovu Brodu 17 body (10+7) v 27 duelech.

Jinak v týmu zůstávají třeba loňští tahouni Lukáš Paták, David Křenek či Tomáš Střecha. Velké Meziříčí, které se do 2. ligy vrací po jedenácti letech, navíc hodlá přivést ještě další posily.

Aktuální kádr HHK Velké Meziříčí

Brankáři: Jaroslav Juda mladší, Zdeněk Slavíček, Jiří Štourač.

Obránci: Pavel Ambrož, Michal Báňa, Viktor Burian, Lukáš Hort, Tomáš Kochánek, Daniel Piskač, Petr Slabý, Aleš Trnka, Petr Vlašín.

Útočníci: Martin Barák, Martin Burian, Jiří Doležal, David Horký, Miroslav Juda, Marcel Juráň, David Křenek, Vojtěch Maštera, Patrik Matov, Lukáš Paták, Richard Peschout, Petr Rozmarín, Milan Strnad, Filip Střecha, Tomáš Střecha, Michal Vlašín.

Marcel Juráň.

Marcel Juráň. | Foto: Facebook HC Moravské Budějovice 2005

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz