Velká výhra pro Plzeň: Lídr Gulaš na západě Čech prodloužil smlouvu

Foto: Roman Turovský, hcskoda.cz

Vedení plzeňského klubu dotáhlo do zdárného konce důležitý podpis. Byť Milanu Gulašovi stále platí tříletá smlouva z roku 2017, ofenzivní fantom se s Plzní v předstihu domluvil na novém kontraktu, který vyprší až na konci sezony 2021/2022.

Nový fanshop

„Milan je naším klíčovým hráčem, a proto bylo naší prioritou, aby v klubu pokračoval. Nechtěli jsme nechávat nic na poslední chvíli a čekat s jednáními na konec sezony,“ vysvětluje sportovní manažer plzeňského klubu Tomáš Vlasák.

„Jsme moc rádi, že jsme se s Milanem domluvili, protože jistě měl i jiné nabídky. Hráč jeho kvalit je pro nás nepostradatelný,“ přiznává Vlasák.

Průvan v Plzni: Končí deset hráčů, klub přivedl pět nových »

Třiatřicetiletý Gulaš v současné době bojuje v dresu české reprezentace na mistrovství světa, kde je národní tým ve hře o medaile. „Jsem moc rád, že můžu po další tři sezóny působit v plzeňské organizaci. Moc si toho vážím. Těším se na další výzvy v modrobílém dresu,“ říká pro klubový web ofenzivní lídr západočeského klubu.

Kapitán plzeňské Škody byl v uplynulé sezoně nejproduktivnějším hráčem a nejlepším střelcem Tipsport extraligy. Dvakrát za sebou zvítězil v prestižní anketě Hokejista sezony, kde získal hned čtyři ocenění.

Aktuální soupiska HC Škoda Plzeň

Brankáři:
Dominik Frodl, Kristian Kolář, Jaroslav Pavelka.

Obránci:
Vojtěch Budík, Peter Čerešňák, Bohumil Jank, Lukáš Kaňák, Michal Moravčík, Lukáš Pulpán, Roman Vráblík.

Útočníci:
Jan Eberle, Milan Gulaš, Miroslav Indrák, Matyáš Kantner, Petr Kodýtek, Matěj Kolda, Jaroslav Kracík, Radek Mužík, Vojtěch Němec, Jakub Pour, Filip Přikryl, Luboš Rob, Petr Straka, Roman Vlach.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz