Velká posila pro Přerov! Přichází bývalý vsetínský střelec

Foto: hokejprerov.cz

Útočník David Březina po pěti letech mění dres. Od nové sezony bude působit v Přerově, kam přichází ze Vsetína. Zubři o tom informovali na svém webu.

Ještě v dubnu hrál finále první ligy za Vsetín proti Jihlavě. V play off měl Březina 9 bodů ze 13 zápasů.

Na Valašsku se mu dařilo, hlavně ve své první sezoně měl parádních 53 bodů po základní části. Poslední roky na produktivitě lehce ubral, ale i tak patřil k hodně nebezpečným útočníkům.

Přerov tak získal velkou posilu do útoku. Březina měl přitom více nabídek.

„Pak už ale všechno směřovalo jednou cestou. Přerov mě přesvědčil svým jednáním, byl to asi hlavní faktor. Jsem rád, že jsme se dohodli," uvedl Březina pro klubový web.

29letý odchovanec Pardubic už má v první lize téměř 400 utkání, oblékal také dres Jihlavy.

Na start v extralize ale doposud čeká, přitom výkony na to v Chance lize měl. Třeba se ještě šance někdy dočká.

„Přerov mě přesvědčil svým jednáním, byl to asi hlavní faktor."

„David je bodový hráč se spoustou zkušeností, kterého určitě potřebujeme. Měl by být důležitým dílem do naší skládačky. Věříme, že se bude prosazovat minimálně tak, jako v minulých sezonách,“ řekl sportovní manažer Přerova Pavel Hanák.

Klub si od něj hodně slibuje. Bude Březina nejlepším střelcem týmu?

Aktuální soupiska HC ZUBR Přerov

Brankáři:
Michal Postava, Michael Petrásek, Petr Žurek.

Obránci:
Tomáš Hanák, Robert Černý, Matyáš Gréč, Jiří Krisl, Ondřej Ševčík, František Hrdinka, Jan Billa, Adam Holík, David Chroboček.

Útočníci:
Daniel Indrák, Jan Svoboda, Jiří Goiš, Jan Fencl, Antonín Pechanec, Tobiáš Kuchta, Radim Hradil, Petr Švejda, Matěj Halík, Matouš Kratochvil, Rok Macuh, David Březina.

Foto: hokejprerov.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz