Velká posila pro Jablonec: Na sever Čech se vrací útočník Nevyhoštěný

Foto: Petr Čepek, hokejnp.cz

Výraznou posilu vítá ve svých řadách druholigový Jablonec nad Nisou. Na sever Čech se po roční pauze vrací Michal Nevyhoštěný, který patří k ikonám místního klubu. Zkušený útočník započal letošní sezonu v Nové Pace, kde ale před časem skončil kvůli velkému pracovnímu vytížení.

Zlatá hokejka 2020

Zkušený dvaatřicetiletý forvard Michal Nevyhoštěný už toho má ve svém hokejovém životě za sebou hodně. S hokejem začínal v Liberci, kde prošel naprostou většinou tamních mládežnických kategorií. V dresu Bílých Tygrů posléze nastoupil také k jednomu extraligovému utkání. Víc jich ale nepřidal.

Z Liberce se během ročníku 2006/2007 stěhoval do nedalekého Jablonce nad Nisou. Právě u Vlků zanechal zdaleka nejvýraznější stopu. Působil zde takřka nepřetržitě. Jen krátce si odskočil do Vrchlabí, Mostu, Benátek nad Jizerou nebo České Lípy. Vždy se ale vrátil zpět do vlčí smečky. Dobří holubi se zkrátka vracejí, přesně tohle je případ Michala Nevyhoštěného.

Stejný scénář se opakuje i tentokrát. Ostřílený forvard odehrál většinu loňské sezony v Nové Pace, které svými výkony pomohl k historickému postupu do 2. ligy. U Bruslařů zahájil rovněž tento soutěžní ročník, jenže v kádru trenéra Půlpána dlouho nepobyl. Přesněji řečeno pouze pouze 11 zápasů (1+8).

Pak své působení v Nové Pace ukončil. Důvodem byly pracovní povinnosti a obtížnost jejich skloubení s druholigovým hokejem. Nyní se však vrací do Jablonce, přičemž Vlci si od velezkušeného borce hodně slibují. Jak by taky ne, když na severu Čech započali novou klubovou kapitolu, ve které vsázejí především na mladé odchovance. Tato cesta si však žádá svůj čas, také proto se jim bude hráč se zkušenostmi Michala Nevyhoštěného setsakramentsky hodit.

Jablonci by měl být poprvé k dispozici už na ledě Trutnova. Nevyhoštěný prozatím odehrál mezi druholigovými mantinely 296 utkání s bilancí 127+127.

Kolik bodů přidá tentokrát?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz