Válek míří z Litvínova do Litoměřic. Stadion chystá další změny

Foto: Jan Čech, Karlovarský deník

Není to tak dávno, co Litvínov uvolnil sedm mladíků do klubů hrajících Chance ligu. Teď Severočeši poslali o patro níž také útočníka Lukáše Válka, který v nadcházejícím ročníku druhé nejvyšší soutěže vypomůže Litoměřicím.

Nový fanshop

„Lukáš by se u nás nevešel do prvních dvou lajn. Odchází tak do Litoměřic, kde by měl mít klíčovou roli v týmu. Je to role, kterou od něj očekáváme u nás v Litvínově v budoucnu,“ říká pro litvínovský web sportovní ředitel chemiků Josef Beránek.

V Litoměřicích by se měl Lukáš Válek sejít s důrazným útočníkem Martinem Havelkou a obráncem z litvínovské juniorky Markem Havlíkem. Čtyřiadvacetiletý Válek sehrál za Litvínov v uplynulé sezoně 45 utkání základní části, ve kterých vstřelil pět branek a připsal si jednu asistenci. Za Stadion stihl odehrát osm zápasů a dal v nich dva góly.

Litvínov zúžil kádr: Sedm hráčů poslal do Chance ligy »

Chemici už předtím uvolnila do ostatních klubů Chance ligy dalších pět hráčů. Do Kadaně poslala Verva brankáře Patrika Spěšného, zadáka Martina France a útočníka Filipa Helta. Bek Jakub Březák posílil Ústí nad Labem, které zkouší i útočníka Josefa Jíchu.

Stadion očekává další obměnu hráčů. Někteří by měli kádr Litoměřic opustit, další by měli přijít. „Neustále však probíhají jednání o příchodu dalších hráčů, nic konkrétního ale v tuto chvíli potvrdit nemůžeme, protože se situace vyvíjí. K potvrzení těchto jednání se vyjádříme v pondělí,“ prohlásil sportovní manažer Stadionu Miroslav Přerost pro litoměřické stránky.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz