Valašské Meziříčí vyhlíží posily, klub jedná se zajímavými hráči

Foto: hcvm.cz

Fanoušci Valašského Meziříčí netrpělivě čekají na první posily, ale už brzy by se mohli dočkat. Sportovní úsek klubu v čele s Petrem Dvořákem dojednává příchody hned několika zajímavých hráčů.

NHL 20

Bobři si stanovili jasný úkol – přivést dva obránce, stejný počet útočníků a také brankáře, jenž bude po přesunu Lukáše Plška na post asistenta trenéra krýt záda Jiřímu Slovákovi.

„Momentálně jednáme s několika hráči, kteří mají buď zkušenosti z první ligy, nebo se jedná o špičkové druholigové hokejisty,“ prozrazuje Petr Dvořák pro oficiální stránky klubu.

Konkrétní být ale zatím nechce. „Jména prozrazovat zatím nebudeme. Je možné, že některý z rozjednaných přestupů nemusí dopadnout zdárně,“ vysvětluje sportovní manažer.

„Pokud přivedeme hráče, se kterými jednáme, budou ve Valmezu hrát nadstandardní hokejisté a fanoušci se mohou opravdu na co těšit.“

„Pokud přivedeme hráče, se kterými jednáme, budou ve Valmezu hrát nadstandardní hokejisté a fanoušci se mohou opravdu na co těšit,“ dodává muž, jenž stále působí i jako hráč.

Bobrům v pátek skončila suchá příprava, na ledě se poprvé objeví 7. srpna. O šest dní později naskočí do kolotoče přípravných zápasů, netradičně narazí jen na slovenské celky.

O místo u Bobrů bojuje útočník Smrčka

O místo v kádru letošního semifinalisty skupin Jih a Východ bojuje Marek Smrčka. Třiadvacetiletý útočník hrál druhou ligu už v Porubě a minulou sezonu v barvách Orlové.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz