V Ústí hlásí změny: vracejí se zkušení obránci, Roubík pokračuje

Foto: Karel Dvořáček, sportyusti.cz

Ústečtí hokejisté se od pondělí začnou připravovat na příští sezonu. Kdo všechno se bude na prvním tréninku hlásit trenérům Vladimíru Evanovi a Tomáši Marešovi?

NHL 20

Zásadní zpráva se týká Jaroslava Roubíka. Nejlepší hokejista prvoligové historie totiž přidá další sezonu! V září přitom oslaví už 42. narozeniny. Minulým ročníkem se stejně jako Ústí nad Labem protrápil, ještě to ale nebalí. 

Ústí nad Labem navíc ohlásilo dva výrazné příchody! 

Po sezoně v Třebíči se do týmu vrací Vladimír Brož a po třech letech v Litoměřicích hlásí comeback další urostlý bek Ondřej Smetana.

Největším problémem Slovanu v minulém ročníku byla právě defenziva. To by se teď mohlo změnit. Brož i Smetana mají spoustu zkušeností a jejich potenciál přesahuje dvacet kanadských bodů.

O dalších posilách klub jedná. 

Kdo se zapojí do letní přípravy?

Brankář: Martin Volke.

Obránci: Vladimír Brož, Ondřej Smetana, Martin Zdvořáček, Dominik Málek, Lukáš Zukal, Matěj Hes, Erik Mareš, Martin Štěpánek, Tomáš Stuchlý.

Útočníci: Jaroslav Roubík, Jiří Severa, Martin Tůma, Václav Krliš, Pavel Kordule, Tomáš Čermák, Sebastian Dörner, Matěj Harkabus, Pavel Gottfried.

Foto: Jiří G. Novák, hclitomerice.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz