V přípravě zaujal, teď ale na vlastní žádost v Šumperku končí

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

Mladý útočník Lukáš Kučera po třech zápasech opouští prvoligové Draky. „Navrhl svůj konec a po vzájemné dohodě došlo k ukončení smlouvy," informuje Šumperk na svém webu.

Fanshop národního týmu

Jednadvacetiletý Kučera v přípravě patřil k nejproduktivnějším hráčům týmu – k povedeným letním výsledkům přispěl pěti body (3+2) v osmi zápasech. Víc bodů získaly jen očekávané opory: Rok Macuh, Lukáš Žálčík a Denis Kindl.

Jenže...

V soutěžních duelech Kučera moc prostoru nedostal. Nastoupil sice do všech tří dosavadních duelů, jeho ice time ale postupně klesal: z deseti minut na sedm, potom dokonce jen na čtyři. Do statistik se gólem ani asistencí nezapsal.

Kučera se tak rozhodl ke změně prostředí.

„Hráči děkujeme a přejeme vše nejlepší v budoucím působišti,“ okomentoval stroze změnu v kádru ředitel šumperského klubu Vladimír Velčovský.

Kam nyní pražský rodák zamíří, zatím není známo.

Za Šumperk hrál už loni: v nováčkovské sezoně 2020/2021 získal dva body (0+2) v šestnácti zápasech. Předtím to tři roky zkoušel v nižších soutěžích v USA, v české mládeži prošel Mladou Boleslaví a Letňany.

Soupiska Draci Pars Šumperk

Brankáři: Martin Holík, Vojtěch Mokry, Matěj Křupka.

Obránci: Tomáš Drtil, Jakub Řezáč, Štěpán Dudycha, Ludvík Rutar, Martin Pěnčík, Ondřej Hrachovský, Jakub Březák.

Útočníci: Tomáš Vildumetz, Denis Kindl, Lukáš Žálčík, Daniel Vachutka, Rok Macuh, Dávid Kohút, Petr Antoníček, Daniel Spratek, Jakub Horký, Petr Kratochvíl, Adam Scheuter, Aleš Furch, Vojtěch Šilhavý.

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz