V Chance lize roste talent! Vrhel tentokrát kouzlil při nájezdech

Hádejte, kdo je nejproduktivnějším hráčem Chomutova v dosavadní přípravě... Jan Rudovský? Ne. Filip Suchý? Taky ne. Že by Jakub Sklenář? Taky ne.

NHL 20

Lídrem týmové produktivity je teprve šestnáctiletý útočník Stanislav Vrhel, který v devíti zápasech pětkrát skóroval a přidal čtyři asistence.

Naposledy – ve čtvrtek proti Slavii – se blýskl v nájezdech. Dvakrát proměnil (chladnokrevně jako veterán), a pomohl tak Chomutovu k výhře. 

Vrhel si tak nahlas říká nejen o místo v základní sestavě, ale i o zajímavý ice time...

Vrhelovy nájezdy ještě jednou (v lepší kvalitě) v časech 2:17 a 3:35 ↓

A pro připomenutí: tuhle parádní akci vymyslel v předchozím přípravném utkání proti Ústí ↓

Výsledek čtvrtečního utkání

HC SLAVIA PRAHA – PIRÁTI CHOMUTOV 2:3 po samostatných nájezdech (1:1, 1:0, 0:1 – 0:0)

Branky a nahrávky: 12. Kuťák (Ondráček, Šagát), 28. Šagát (Ondráček) – 4. Blaha (Thompson, Tupý), 56. Thompson (Liewellyn), rozhodující nájezd Vrhel.
HC Slavia Praha: Málek mladší – Duda, Novák, Hořava, Antoš mladší, Barák, Steinocher, Hejda – Šmerha, Vampola, Všetečka – Doležal, Vrdlovec, Vlček – Ondráček, Šagát, Kuťák – Šteiner, Kohút, Martínek – Furch.
Piráti Chomutov: Pavlát – Žovinec, Rýgl, Blaha, Lang, Tejnor, Štochl, Havel, Pařízek – Stloukal, Pitule, Rudovský – Tomica, Thompson, Llewellyn – Chrpa, Vrhel, Sklenář – Tupý, Koblížek, Svoboda.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz