V Brně padl rekord Hokejové tomboly 50 na 50, Vítkovice viděly stejného výherce

Foto: hc-kometa.cz

14. ledna 16:21

hokej.cz

Fanoušci Komety v nedělním zápase s Litvínovem skoupili všechny losy do Hokejové Tomboly 50 na 50 a vytvořili tím nový rekord soutěže, ten nově činí parádních 100 tisíc korun.

Nový fanshop

Dlouholetý fanoušek Jaroslav si domů odnesl 50 tisíc korun, druhá polovina částky putovala na Nadační fond Komety. Celkem se v Brně od začátku nové sezony prodalo už 11 777 losů Hokejové tomboly 50 na 50, vybralo se skvělých 588 850 korun.

Při lednové sérii domácích zápasů Komety soutěžili fanoušci nejen o finanční výhru, ale také o zpáteční jízdenky do Kometa Expresu a o vstupenky na páteční utkání ve Vítkovicích. Na něj se Brňané už 18. ledna vydají speciálním modrobílým vlakem.

Právě v Ostravě byla v rámci Hokejové tomboly 50 na 50 k vidění jedna kuriozita. Podruhé v sezoně se tam radoval pan Roman. A znovu proti Pardubicím, které mu nejspíš přinášejí štěstí. V říjnu si odnesl 8 050 korun, minulý týden vyhrál 5 000 korun.

Zkuste své štěstí. Třeba to budete příště právě vy, kdo se bude z některé z arén vracet s příjemnou finanční výhrou!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz