V Baníku mají o kapitánovi jasno. Kverka proti němu vedl kampaně

Foto: Tomáš Bouda, hcsokolov.cz

5. června 2020, 16:25

Adam Bagar

Pozici kapitána týmu bude v prvoligovém Sokolově nadále plnit zkušený útočník Tomáš Rohan. O jeho znovuzvolení se rozhodlo během soustředění na Božím Daru.

Aplikace Tipsport extraligy

„Tomáš svou práci na kapitánském postu dělá výborně, a proto jsme se s celým realizačním týmem jednoznačně shodli, že změnu dělat nebudeme. Céčko na dresu tak bude nosit i v příští sezoně,“ líčí pro klubový web trenér a sportovní manažer Tomáš Hamara.

31letý Rohan loni jako kapitán dovedl Baník po dlouhých 22 letech k postupu do Chance ligy, v níž ale v uplynulé, nováčkovské, sezoně kousal poslední příčku. Letos přidá už třetí ročník v pozici šéfa sokolovské kabiny! „Je mi ctí a vážím si důvěry,“ pokyvuje.

„Ale je mi líto Jardy Kverky, který doufal v klasické hlasování a vedl proti mně kampaně a verboval kluky na svou stranu. Dokonce to zkoušel i přes média, a to konkrétně YouTube kanál Petra „Lil Doga“ Přindiše,“ usmívá se kapitán týmu Tomáš Rohan.

„Je mi líto Jardy Kverky, který doufal v klasické hlasování a vedl proti mně kampaně a verboval kluky na svou stranu.“

„Zhruba hodinu po mém znovuzvolení Jarda opustil soustředění na Božím Daru o den dřív… Prý kvůli teplotám,“ dodává borec s více než stovkou extraligových startů, který se po sezoně v Sokolově dohodl na nové smlouvě. „Nebylo co řešit. Tady jsem doma.“

Foto: hcsokolov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz