Ústí zveřejnilo soupisku: s posilami z Varů a hráči na zkoušku

Foto: Aleš Bedlík, hokejkv.cz

Obránce Martin Weinhold a útočník Milan Davídek (na fotce) budou po odchodu z Karlových Varů působit v Ústí nad Labem, za které si krátce zahráli už v minulé sezoně.

Jágr Chance liga

Přípravu se Slovanem zahájí i někdejší útočník Slavie Václav Krliš (i on si zahrál za Ústí už loni) a z Mladé Boleslavi se vrací jiný forvard Lukáš Volf.

Mezi hráči, kteří 22. července vyjedou s ústeckým týmem na led, bude i Martin Tůma, jenž strávil minulou sezonu v Kadani (35 utkání, 5+6). Jiného Tůmu – Davida – si ústečtí fanoušci oblíbili. Jak se povede jeho jmenovci?

Zkušenosti se seniorským hokejem má i Petr Maršoun, který odehrál sedmnáct zápasů za Nymburk a hned dvanáctkrát skóroval. V Nymburce loni působil i Jakub Planý. O místo v sestavě budou dále bojovat pardubičtí junioři Lukáš Zukal, Jakub Mert a Dominik Kubišta.

Oproti minulé sezoně na soupisce chybí například Pavel Smolka, spolehlivý střelec deseti a více branek za základní část. 

Připomínáme, že Ústí nově povedou trenéři Vladimír Machulda a Jan Čaloun. Slovan odehraje devět přípravných utkání včetně dvou zápasů na týmovém soustředění v rakouském Zell am See. 

Kdo v Ústí zahájí přípravu?

Brankáři: Jan Dlouhý, Dominik Groh, Martin Volke.

Obránci: Jan Látal, Martin Vágner, Martin Zdvořáček, Matěj Hes, Jakub Mert, Martin Weinhold, Radomír Vaněk, Jakub Březák, Marek Mlčoch, Lukáš Zukal.

Útočníci: Antonín Melka, Jaroslav Roubík, Jiří Severa, David Merta, Ladislav Gengel, Daniel Vrdlovec, Milan Davídek, Roman Navarra, Lukáš Volf, Martin Tůma, Václav Krliš, Dominik Kubišta, Petr Maršoun, Jakub Planý, Sebastian Dörner.

Daniel Vrdlovec.

Daniel Vrdlovec. | Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz