Ústí nad Labem získalo z Litvínova posilu do útočných řad

Foto: Facebook HC Slovan Ústí nad Labem

Litvínovský útočník Josef Stříbrný bude znovu hostovat v první lize. Pomůže hokejistům Ústí nad Labem, které o tom informovalo na své facebookové stránce.

O Kapku lepší hokej

Už v červenci trenér Miroslav Mach v rozhovoru pro iDnes.cz uvedl, že pokud by 24letý forvard neuspěl v extraligovém Litvínově, posílil by v Chance lize právě ústecké barvy.

Nyní klub potvrdil Stříbrného příchod na svém Facebooku. „Z Litvínova přichází posílit náš celek útočník Josef Stříbrný, který v minulé sezoně několikrát nastoupil i v extralize.“

Stříbrný naposledy pomohl chemikům v sedmi zápasech, v nichž zapsal bod za asistenci. Celkem za mateřský klub odehrál 26 extraligových zápasů s bilancí pěti bodů (1+4).

Poslední ročník strávil hlavně v Sokolově, předtím hrál stejnou soutěž i za Litoměřice a Most. V Chance lize zapsal 99 startů a 43 bodů (12+31), další přidá v Ústí nad Labem.

Kádr HC Slovan Ústí nad Labem

Brankáři:
Radek Haas, Petr Hamalčík.

Obránci:
Vladimír Brož, Jiří Drtina, Štěpán Havránek, Erik Mareš, Jevgenij Pika, David Vala, Adam Zich.

Útočníci:
Martin Bláha, Tomáš Čermák, Petr Eret, Aleš Furch, Jan Grim, Vladislav Houška, Štěpán Matějček, Anatolij Protasenja, Jiří Severa, Josef Stříbrný, Jan Tlačil, Michal Trávníček, Martin Tůma.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz