Univerzitní liga má za sebou Skills turnaj, ovládl ho nováček a těší se na pivo

Foto: univerzitnihokej.cz

15. listopadu 2020, 16:27

hokej.cz

Celá soutěž je v současné chvíli sice zastavená, ale Univerzitní liga jede dál. A o co přesně šlo? Každý tým vybral ze svých řad jednoho hráče, který musel splnit jasně zadaný úkol. Úkoly byly postaveny tak, aby prověřily šikovnost hráče. Hráč musel natočit sebe, jak doma či venku úkol plní. Rozhodoval čas.

Aplikace Tipsport extraligy

V základní časti se představilo všech deset týmů ULLH. S nejlepší časem postoupily čtyři týmy – North Wings Ústí nad Labem, Engineers Prague, BO Ostrava Vítkovice STEEL a Black Dogs Budweis. Na semifinalisty tak čekal už složitější úkol.

Střelba, přehazování puku či přeskoky hokejky

„U toho finálového úkolu jsem se už trochu vztekal, protože mi to nešlo. Bylo to opravdu náročné,“ podává s úsměvem vítěz turnaje Lukáš Sajdl. Hráči museli například střílet na terče, přehazovat míčky přes překážku, klikovat, přeskakovat hokejku.

Po celou dobu hráčům běžel čas a samozřejmě rozhodoval ten nejrychlejší. Po celý turnaj liga vyzývala i fanoušky, kteří mohli natočit sebe, jak úkol plní. Dva mladí hokejisté poslali video, jak si s úkoly poradili s přehledem. Oba mladí šikulové sklidili úspěch na sociálních sítích ligy. 

Ve finále na sebe narazily Black Dogs a North Wings, ovšem křídelník ze severu byl o něco rychlejší než pes z Českých Budějovic – Miroslav Tejko, který podával po celý turnaj skvělé výkony.

100 piv Radegast do kabiny North Wings 

Včerejší, poslední video rozhodlo, že vítězem celého turnaje je Lukáš Sajdl, který pro svůj tým získal 100 piv Radegast. „Jsem rád, že jsem dostal důvěru, jak od vedení, tak od kluků a mohl North Wings reprezentovat. Kluci to sledovali, vždy mi na společnou skupinu přišlo plno zpráv, jsem rád, že se s nimi mohu o výhru podělit,“ dodává vítěz turnaje.

Konečné pořadí turnaje: 

1. HC North Wings Ústí nad Labem – Lukáš Sajdl
2. BLACK DOGS Budweis – Miroslav Tejko
3. Engineers Prague – Vojtěch Matějka
4. BO Ostrava Vítkovice STEEL – Emil Adamczyk
5. Akademici Plzeň – Daniel Šiška
6. HC MUNI – Jan Kalus
7. Riders Univerzita Pardubice – Jakub Mert
8. VUT Cavaliers Brno – Jan Řezníček
9. UK Hockey Prague – Frederik Hakl
10. HC Univerzita Palackého v Olomouci – Dominik Hajšman

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz