Unikátní design. Motor nastoupí v dresech, které namalovaly děti z Arpidy

Foto: hcmotor.cz

České Budějovice chystají charitativní akci na podporu Arpidy, tamějšího centra pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením. Motor proto odehraje zápas 31. kola WSM Ligy proti Prostějovu (v pondělí 18. prosince) ve speciálních dresech, jejichž základ nakreslily právě děti z Arpidy.

Jágr Chance liga

Výjimečné dresy se už draží (tady) a výtěžek z aukce půjde na pomoc Arpidě, která z kapacitních důvodů hledá nové prostory. Fanoušci mohou přispět i jinak: zakoupením perníčků s logem Motoru nebo posláním DMS. 

Utkání s Prostějovem bude navíc moderovat známý herec a bývalý českobudějovický hokejista Jiří Mádl. „Jirka bude fanoušky výrazně motivovat k tomu, aby co nejúčinněji pomáhali a třeba i překonali rekord v počtu odeslaných DMS během jednoho hokejového zápasu. Zkrátka, kromě skvělého hokeje budete mít i skvělý pocit z toho, že pomáháte dobré věci," stojí na stránkách hcmotor.cz.

Na okraj: České Budějovice v letošní sezoně doma ještě neprohrály – do vítězného konce dotáhly všech 14 zápasů. Pondělní duel s Prostějovem bude zajímavý i tím, že se do Budvar arény vrátí někdejší kanonýr Motoru Tomáš Nouza – dnes už opora Jestřábů.

Foto: hcmotor.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz