Ujčík už převzal Jihlavu, zůstane i šéfem extraligové disciplinárky

Foto: Tomáš Lysý, hcdukla.cz

Bývalý reprezentační útočník Viktor Ujčík bude působit v roli šéfa disciplinární komise Tipsport extraligy i poté, co v Chance lize převzal taktovku mateřské Jihlavy.

Nový fanshop

„Samozřejmě jsme se o tom bavili. Vzhledem k tomu, že mám na starosti disciplinárku, která se zabývá pouze extraligou, tak by to neměl být žádný problém. Jestliže s tím bude mít někdo na svazu problém, bude se to řešit,“ uvedl Ujčík na středeční tiskové konferenci v Jihlavě.

„Vzhledem k tomu, že mám na starosti disciplinárku, která se zabývá pouze extraligou, tak by to neměl být žádný problém.“

Tiskový mluvčí Českého hokeje Zdeněk Zikmund ale na tréninku národního týmu uvedl, že s tím vedení svazu problém nemá. „Nejedná se o žádný střet zájmů, Viktor Ujčík bude dál zastávat svou funkci,“ potvrdil s tím, že po zrušení baráže už k možné kolizi nemůže dojít.

Sedmačtyřicetiletý Ujčík počítá s tím, že obě funkce bez problémů zvládne skloubit. „Myslím, že se to nekryje a rozhodně mi to neubere energii na práci, kterou tady chci odvést pro A-tým. Jsem v pohodě s tím, že budu mít obě funkce,“ řekl po podpisu smlouvy do konce sezony.

„Rozhodně mi to neubere energii na práci, kterou tady chci odvést pro A-tým. Jsem v pohodě s tím, že budu mít obě funkce.“

„Věřím, že tentokrát to bude na delší dobu, než na tři zápasy, jak tomu bylo, když jsem se do Jihlavy vracel,“ vzpomíná na svůj šest let starý comeback v pozici hráče, který tehdy zhatilo zranění. Nyní je v úplně jiné roli – s Karlem Nekvasilem má pozvednout trápící se Duklu.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz