Ujčík trestal sekeru, píchnutí a útok na hlavu! Stop pro Gulaše, Látala a Klepiše

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

3. prosince 2018, 16:57

Adam Bagar

Šéf extraligové disciplinárky Viktor Ujčík rozdal po nedělním 24. kole hned tři stopky! Dva duely bude stát boleslavský Jakub Klepiš a po jednom utkání vynechají jeho spoluhráč Martin Látal s plzeňským Milanem Gulašem.

HokejkaTV

Zákrok Milana Gulaše na Martina Růžičku

Zákrok plzeňského útočníka v zápase nebyl trestán, Viktor Ujčík jej řešil na základě podnětu Ocelářů a potrestal Milana Gulaše stopkou na jedno utkání za sekání. „Mimo souboj o kotouč se dopustil vědomého seknutí holí, při němž nejdřív zasáhl Martina Růžičku do oblasti břicha a následně do rozkroku,“ popisuje šéf disciplinárky.

Zákrok Jakuba Klepiše na Tomáše Fořta

Ani zákrok boleslavského útočníka na Tomáše Fořta nebyl potrestán, Viktor Ujčík jej řešil na základě podnětu Beranů a vystavil Jakubu Klepišovi stopku na dva zápasy za zásah do oblasti hlavy a krku. „Zákrok vedl ve vysoké nájezdové rychlosti, zcela mimo zorný úhel protihráče a bez jakékoliv snahy hrát puk,“ hlásí Viktor Ujčík.

Zákrok Martina Látala na Zdeňka Okála

Jen chvíli po Klepišově zákroku dostal trest na pět minut plus do konce utkání útočník Martin Látal, Viktor Ujčík jej ohodnotil stopkou na jeden zápas a navrch finanční pokutou ve výši 10 procent základní měsíční odměny. „V přerušené hře reagoval na přistrčení tím, že Zdeňka Okála píchl špičkou hole do oblasti břicha,“ líčí Ujčík.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz