Ujčík dal Ocelářům za pravdu, sparťan Beran musí platit za hereckou vložku

Foto: Jan Beneš, hcsparta.cz

28. listopadu 2018, 11:24

Adam Bagar

Matěj Beran pyká za nafilmovaný pád, který předvedl v nedělním zápase s Oceláři. Sparťanský útočník vyfasoval finanční pokutu ve výši deseti procent základní měsíční odměny.

Nový fanshop

K incidentu došlo v čase 37:59. Hlavní arbitři Vladimír Pešina s Danielem Pražákem po něm nabídli Spartě přesilovku, když poslali na lavici hanby Tomáše Marcinka s menším trestem za podražení. Oceláři se zlobili, Viktor Ujčík situaci řešil na základě jejich podnětu.

A dal Třineckým za pravdu. „Matěj Beran zneužil předchozího kontaktu s bruslemi protihráče k tomu, aby teatrálním pádem jeho důsledky zvýraznil a ovlivnil tak úsudek rozhodčích. Střet očekával, zcela rezignoval na další pohyb a okamžitě se skácel na led,“ líčí Ujčík.

Vzhledem k výše uvedenému potrestal sparťanského útočníka, který se nesnažil lehký kontakt ustát, finanční pokutou ve výši deseti procent základní měsíční odměny. Pražané přesilovou hru nevyužili, padli s lídrem 1:3 a zapsali na svém ledě už pátou prohru za sebou.

Foto: Jan Beneš, hcsparta.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz