Voráček v bráně, Pastrňák v útoku. Hvězdy NHL bavily fotbalem

České sportovní hvězdy byly k vidění na charitativním fotbalovém zápase mezi týmem Jakuba Voráčka a Realem Top Praha na hřišti Viktorie Žižkov. Výtěžek duelu nazvaného Souboj charitativních titánů byl věnován Nadaci Jakuba Voráčka, která s přispěním hvězdy NHL podporuje pacienty s roztroušenou sklerózou. Sám Voráček navlékl rukavice a nastoupil mezi tyčemi, před ním pak hráli ve zlatých dresech nadace nejlepší střelec základní části této sezony David Pastrňák, Filip Hronek, Michael Frolík, Petr Mrázek, Martin Nečas či Michal Kempný. Voráčkův tým vedl po úvodních 40 minutách 4:2, pak ale doháněl ztrátu 4:6 a zápas skončil po druhém čtyřicetiminutovém poločasu 6:6. V penaltovém rozstřelu byl pak úspěšnější Real Top Praha. Podívejte se na všechny góly zápasu. ZDROJ VIDEA: O2 TV Sport