HokejkaTV.cz slevové akce

Jednorázová sleva s Kaufland Card

Pro všechny, kteří mají rádi hokej a navštěvují Kaufland, přináší věrnostní karta Kaufland Card novou porci výhod. Jednou z nich je také jednorázová 60% sleva na měsíční předplatné Tipsport extraligy nebo Chance ligy. Jak ji můžete uplatnit?

Postup pro uplatnění slevy Kaufland Card:

  • Přihlaste/registrujte se na webu www.hokejkatv.cz
  • V MENU jděte do sekce Placený obsah
  • Vyberte si členství Tipsport extraliga – měsíční, nebo Chance liga – měsíční
  • Do pole „Zadejte slevový kód“ napište své číslo Kaufland Card
  • Klikněte na „Použít kód“. Hned poté se započítá sleva.
  • Vyplňte všechny potřebné zbývající údaje a dokončete objednávku – Objednat předplatné 

Po platbě budete moci sledovat vámi vybrané utkání (pozor, HokejkaTV.cz nemá právo vysílat extraligová utkání, která si do svého utkání exkluzivně vybírá O2 TV Sport).

Slevový kód Kaufland Card můžete využít 1x do konce sezony 2020/2021.

Další výhody Kaufland Card.

HokejkaTV.cz pro permanentkáře

Všichni fanoušci, kteří vlastní permanentí vstupenku na zápasy jednoho z klubů Tipsport extraligy nebo Chance ligy mají jedinečnou možnost sledovat utkání zdarma. Jediné, co k tomu potřebují, aby si na www.HokejkaTV.cz aktivovali v sekci Placený obsah členství TELH KLUB nebo CHANCE KLUB (dle soutěže, jakou hraje jejich klub). K aktivaci je potřeba speciální slevový kód – jak jej získat najdou především na webu svého klubu. Většinou se jedná o speciální kódy zaslané mailem, nebo kombinaci písmen a čísla jejich permanentní vstupenky. Pokud fanoušci tento kód už použili v říjnu nebo listopadu, nemusí jej zadávat znova. Členství TELH KLUB i CHANCE KLUB bude automaticky prodlouženo do konce prosince 2020.

Slevové kódy pro kluby Tipsport extraligy:

Slevové kódy pro kluby Chance ligy: