Trutnov vstupuje do nové éry a mění logo. Jak vypadá aktuální kádr?

Foto: Facebook HC BAK Trutnov

29. června 2019, 14:02

Marek Hedbávný

Druholigový Trutnov svolal na pátek zásadní tiskovou konferenci. Oznámil na ní několik novinek včetně hráčských posil a hlavně ukázal dresy s novým logem.

HokejkaSHOPvanoce

„Logo se tvořilo necelé dva měsíce," prozradil trutnovský manažer Ondřej Poul. „Pracoval na něm grafik Honza Kopřiva. Finální podobu odsouhlasilo vedení. Potom pro nás začala příprava celého nového looku našeho klubu."

Trutnov bude používat dvě varianty klubového znaku ↓ 

Foto: hctrutnov.cz

A jak vlastně vypadalo původní logo?

Foto: hctrutnov.cz

Východočeši tedy zároveň mění klubové barvy. Už nebude převládat zelená, ale modrá a bílá. 

Trutnov se pochlubil i zlepšující se ekonomickou situací. „V uplynulé sezoně jsme měli rozpočet přibližně 5,5 milionu korun. Na nadcházející sezonu se nám podařilo rozpočet navýšit a už saháme k šesti milionům," těší prezidenta Zdeňka Poula.

Draci se v minulém ročníku nedostali do play off, což už nechtějí opakovat. Do vyřazovacích bojů by mohla Trutnovu pomoci výrazná posila: navrátilec ze zahraničí Petr Šinágl. Zůstávají navíc útočné opory Vojtěch Kubinčák s Janem Semorádem.

Díky spolupráci s Pardubicemi pak mají do druhé ligy střídavé starty například útočníci Jiří Bucek s Dominikem Chárou.

Aktuální soupiska HC BAK Trutnov

Brankáři: Patrik Ašenbrenner, Petr Pivrnec, Mikuláš Pluháček.

Obránci: Lukáš Vácha, Lukáš Junek, Matěj Suk, Vojtěch Pražák, Vojtěch Faltys, Bohdan Višňák, Marek Špetla, Tomáš Jelínek, Václav Leder, Jakub Kynčl.

Útočníci: Vojtěch Kubinčák, Jan Semorád, Petr Šinágl, Jakub Martinec, Pavel Fedulov, Jaroslav Uchin, Petr Chytráček, Filip Krsek, Radek Krsek, Matěj Poul, Roman Janoušek, Jakub Tatar, David Vacek, Jiří Bucek, Dominik Chára.

Realizační tým: Petr Vácha (hlavní trenér), Ondřej Poul (asistent trenéra), Jaroslav Řehák (asistent trenéra), Luboš Petera (vedoucí mužstva), Jaroslav Popelka (kustod).

Páteční tisková konference.

Páteční tisková konference. | Foto: Facebook HC BAK Trutnov

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz