Trio podpisů ve Vítkovicích: Ostravané si pojistili mladíky

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Jan Schleiss, Peter Trška a teď další trojice hráčů. Vítkovice se domluvily na pokračování spolupráce s útočníkem Radkem Veselým a se zadáky Robertem Černým a Danielem Krenželokem. Ostravský klub o tom informoval na svém webu.

Nový fanshop

Dvaadvacetiletý Krenželok v probíhajícím ročníku sehrál 32 extraligových utkání, ve kterých vstřelil dvě branky a na pět jich nahrál. Klub na vysokého beka uplatnil opci, a tak Krenželok bude ve Vítkovicích nastupovat také v nadcházející sezoně.

Za Ostravany budou v příštím ročníku hrát také borci, kteří se k vítkovickému celku připojili v průběhu nynější sezony. Jde o třiadvacetiletého útočníka Radka Veselého, jenž do té doby nastupoval v Chance lize za nedaleký Havířov, a o rok staršího zadáka Roberta Černého. Ten předtím působil v Přerově.

Vítkovice měnily s Hradcem: Šidlíka střídá Rosandič »

Veselý ve dvanácti zápasech za Vítkovice dvakrát skóroval a zapsal tři asisence, Černý sehrál deset utkání a nahrál na jeden gól. Zajímavostí je, že v Radegast indexu stihl nasbírat už 14 bodů.

„Oba prokázali, že i když jsou z první ligy, mají výkonnost na extraligu, i proto jsou nyní v sestavě. Herním projevem i přístupem k zápasům, tréninkům, přístupem k záchraně Vítkovic a vůbec svým odhodláním dávají najevo, že chtějí ve Vítkovicích pokračovat, což je také důvod, proč jsme se rozhodli si je ponechat i do budoucna,“ vysvětluje pro klubový web hlavní trenér Vítkovic Mojmír Trličík.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz