Třinec hlásí další novinku, mistr si pojistil obojživelníka Draveckého

Foto: Lukáš Filipec, hcocelari.cz

6. května 2019, 14:26

Adam Bagar

Slovenský obránce Vladimír Dravecký pokračuje v Třinci, s vedením klubu se dohodl na novém kontraktu. Klub o tom informoval na své facebookové stránce.

HokejkaSHOPvanoce

Slovenský bojovník působí pod Javorovým nepřetržitě od sezony 2014/15, v dresu Ocelářů jej čeká už šestá sezona. Za tu dobu ve Slezsku zapsal už 306 startů a 139 bodů za 55 branek a 84 nahrávek, navrch 27 kladných bodů ve statistice +/-.

Poslední sezona mu zpočátku nevycházela podle představ, dlouho se trápil, ale když jej trenéři postavili do zadních řad, nevídaně ožil. V play off nastupoval v obraně i útoku, vedl si skvěle a patřil ke klíčovým postavám vyřazovacích bojů.

„Chtěl bych vyzdvihnout Vlada Draveckého. Za mě nejlepší hráč play off, srdce i duše týmu,“ zářil po zisku titulu kouč Ocelářů Václav Varaďa. „Jsem rád, že i Vlado věřil v nás. Kamkoliv jsme ho postavili, tam odevzdal maximum,“ doplnil.

„Chtěl bych Vlada vyzdvihnout. Za mě nejlepší hráč play off, srdce i duše týmu.“

Hokejový obojživelník v play off pomohl k titulu nejen svou bojovností, blýskl se sedmi body za dva góly a pět asistencí. Za normálních okolností by byl jistě povolán na blížící se světový šampionát, ten se navíc uskuteční v jeho Košicích.

Jenže Dravecký, který byl v národním týmu dokonce kapitánem, má od prosince 2017 v repre zavřené dveře. Na turnaji v Hamaru tehdy porušil životosprávu a naši východní sousedé v čele s Miroslavem Šatanem byli naprosto nekompromisní.

Foto: Aleš Krecl, Český hokej

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz