Tři tréninky a konec! Kanaďan Barker za Oceláře hrát nebude

Foto: hcocelari.cz

Avizovaná posila třinecké defenzivy Cam Barker nakonec pod Javorovým hrát nebude, vrací se domů do Kanady. Oceláři to uvedli na Twitteru.

HokejkaTV

Úřadující mistr minulý týden reagoval na obrovskou marodku v zadních řadách. Rozhodl se pro bývalou trojku draftu, která hrála NHL za Chicago, Minnesotu, Edmonton, Vancouver a od roku 2013 v Evropě KHL za Astanu a Slovan Bratislava, švýcarské Langnau či finské Ilves.

„Na Cama Barkera jsme dostali tip, v kariéře získal skvělé zkušenosti, dlouho hrál v NHL, KHL, ve Švýcarsku či ve Finsku. Navíc disponuje výbornými fyzickými parametry. Věříme, že nám v tomto složitém období pomůže," liboval si sportovní ředitel Ocelářů Jan Peterek.

Dvojnásobný mistr světa do dvaceti let měl v Třinci působit minimálně do listopadové pauzy, ale absolvoval pouhé tři tréninky a balil se. „Cam se musel z naléhavých rodinných důvodů vrátit domů do Kanady. A proto za nás nakonec nenastoupí," uvedl třinecký klub.

Neoficiální důvody rychlého konce však zní jinak. Podle deníku Sport přijel třiatřicetiletý bek nepřipravený, v dost bídné kondici. Není se co divit, poslední dobou toho moc nenahrál, loni nasbíral ve Finsku pouhých sedm startů a téměř rok nezasáhl do žádného zápasu.

Soupiska 

Brankáři:
Patrik Bartošák, Petr Kváča.

Obránci:
Marian Adámek, Milan Doudera, Martin Gernát, Guntis Galvinš, Filip Haman, Ondřej Hrachovský, Lukáš Krajíček, Tomáš Kundrátek, Jakub Matyáš, David Musil, Vladimír Roth, Jan Zahradníček.

Útočníci:
Martin Adamský, Vladimír Dravecký, Jan Hladonik, Patrik Hrehorčák, Aron Chmielewski, Erik Hrňa, David Kofroň, Michal Kovařčík, Ondřej Kovařčík, Michal Kvasnica, Tomáš Marcinko, Andrej Nestrašil, Štěpán Novotný, Jiří Polanský, Martin Růžička, Matěj Stránský, Petr Vrána.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz