Tři bratři. Za Kladno spolu nastoupili sourozenci Bláhovi

Foto: Instagram Rytíři Kladno

Bylo, nebylo jedno hokejové království. Kladno se jmenovalo. A v něm vyrůstali tři bratři: Štěpán (na fotce uprostřed), Ondřej (vlevo) a Martin (vpravo).

HokejkaSHOPvanoce

Nejstarší Štěpán (*1997) už věděl, jak to v hokejovém světě chodí. Vždyť na jaře bojoval v psychicky náročné baráži o Tipsport extraligu.

Pro dvojčata Martina a Ondřeje (*2000) je každý zápas mezi muži stále svátkem. A páteční utkání proti kazašské Karagandě pro ně bylo obzvlášť velkým zážitkem.

Ostatně, hrát v týmu s Jaromírem Jágrem musí být pokaždé zážitek.

Ba co víc: všichni tři bratři se poprvé sešli v sestavě A-týmu. „Ty Bláho!" komentovali Rytíři páteční soupisku. Hodila by se taky hláška: „Kam až sahají Hujerovi?"

„Doufám, že se nám spolu jednou podaří sehrát i mistrovský zápas," věří Martin Bláha. „V juniorce už jsme spolu taky hráli, dokonce v jednom útoku. Teď jsme v áčku a je to zážitek," dodal Ondřej v rozhovoru pro Rytíř TV.

Ani jeden ze sourozenců se proti Karagandě bodově neprosadil a Rytíři doma prohráli 1:2. Jednalo se o pátou porážku Kladna za sebou.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz