Trhači hlásí změny. Přichází nové tváře, končí ovšem kvarteto hráčů

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

Poslední celek Chance ligy z Kadaně opět přichází se změnami v kádru. Za Trhače budou nastupovat obránce Radek Procházka a útočník Erik Čermák. Naopak se loučí čtveřice hráčů.

HokejkaSHOPvanoce

K Trhačům se vrací devatenáctiletý bek Radek Procházka, jenž v probíhajícím ročníku hrál za mladoboleslavskou juniorku a čtyři zápasy sehrál v Litoměřicích. V Kadani bude působit formou střídavých startů.

Dalším novicem v sestavě kadaňského mužstva bude útočník Erik Čermák. Mládežnický reprezentant prošel akademií Red Bull Salcburk, sezonu strávil v Ontario Hockey League, kde hrál za kanadský výběr Peterborough a naposledy působil v americkém celku Muskegon Lumberjack v USHL. Oba hráči už naskočili do sobotního duelu se Slavií.

Kadaň ovšem počítá i ztráty. V klubu končí brankář Petr Galuška i útočníci Michal Hotěk a Adam Kalaj. Dres Trhačů už nebude oblékat ani centr Patrik Miškář, který se stěhuje do Prostějova.

Soupiska SK Trhači Kadaň

Brankáři: Jakub Neužil, Oliver Štěpánek, Adam Wolf.

Obránci: Jakub Trefný, Michael Foltýn, Daniel Novák, Jakub Mert, František Gajdoš, Daniel Poizl, Jan Klodner, Adam Šilhán, Lukáš Popela, Filip Eliáš, Lukáš Chalupa, Tomáš Pavelka, Radek Procházka.

Útočníci: Jaroslav Kůs, Zdeněk Zabloudil, Jan Müller, Patrik Prymula, František Wágner, Roman Chlouba, Dominik Řepík, Matěj Zabloudil, Miroslav Kuba, Štěpán Čech, Martin Dubský, Josef Rindoš, Jan Kanický, David Homer, Ondřej Bláha, Michal Machač, Ondřej Matýs, Matěj Chalupa, Tomáš Koblížek, Jan Buchtele, Albert Michnáč, Patrik Miškář, Radek Pilař, Jakub Wojnar, Pawel Zygmunt, Erik Čermák.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz