Trenérem sezony je Režnar. S Havířovem proháněl favority

Foto: Martin Antalec, hc-havirov.cz

Jiří Režnar dovedl Havířov na překvapivé šesté místo v Chance lize – a sportovní manažeři ho jednoznačně zvolili trenérem sezony.

HokejkaTV

Havířov měl mít papírově slabší tým než v ročníku 2017/2018, v létě ho totiž opustilo několik opor a místo nich přišli vesměs mladíci.

Jenže AZet ukázal, že o jménech sport není.

Tým měl sebevědomí, tahal za jeden provaz a bojoval. K výborným výkonům v základní části i ke skvělé čtvrtfinálové sérii proti Českým Budějovicím nepochybně přispěl zkušený kouč Režnar.

Není náhoda, že tolik hráčů loni zažilo průlomovou sezonu. A že se tolik hráčů pod Režnarovým vedením zlepšilo. Jmenovat můžeme Davida Chrobočka, Radka Veselého, Ondřeje Procházku, Lukáše Bednáře nebo Radka Pořízka. Ti všichni za sebou mají životní rok.

„Každý tady dostal svou roli v týmu, kterou si plnil."

„Když tu práci chcete dělat tak, aby za vámi bylo něco vidět, tak si na ní musíte dát čas. Není to tak, že jako hráč přijdete do kabiny a pak si odtrénujete dvě hodiny. Tady jsou rozbory, přípravy," říkal Režnar v rozhovoru pro hc-havirov.cz. „Potřebujete hráče nachystat na to, co s nimi chcete hrát. Tak, aby tomu věřili, aby pochopili to, co s nimi hrát chcete."

Režnar ještě v průběhu sezony podepsal v Havířově novou dvouletou smlouvu. „Každý tady dostal svou roli v týmu, kterou si plnil. Museli věřit tomu, co se po nich chce, a muselo se s nimi mluvit na rovinu, aby věděli, že co se řekne, to platí," uvedl před časem Režnar na klubových stránkách.

Bude i díky Režnarově taktice Havířov prohánět favority i příští rok?

Přehled individuálních cen za sezonu 2018/2019

Nejlepší brankář: Lukáš Klimeš (HC ZUBR Přerov)
Nejlepší obránce: Ondřej Slováček (VHK ROBE Vsetín)
Nejlepší útočník: Luboš Rob (VHK ROBE Vsetín)
Nejlepší junior: Šimon Jelínek (Rytíři Kladno)
Nejlepší trenér: Jiří Režnar (AZ RESIDOMO Havířov)
All-Stars tým: ?
Cena Tomáše Zelenky: ?

Jiří Režnar.

Jiří Režnar. | Foto: Martin Antalec, hc-havirov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz