Trenérem Kadaně je Kampf, Klíma bude sportovním manažerem

Foto: skkadan.cz

Kadaňský hokej vstupuje do nové éry – prvoligový klub odteď provozuje zapsaný spolek. Trhače povede ze střídačky Radek Kampf (na fotce vlevo) a sportovním manažerem bude legendární útočník Petr Klíma (vpravo).

Plekanec Chance liga

„Hledali jsme trenéra, který má zkušenosti s trénováním mládeže i dospělých, což Radek Kampf beze zbytku splňuje," uvedl Klíma pro skkadan.cz. „Jeho angažování jsme konzultovali i s lidmi ze svazu, kde taky pracoval. Vzhledem k předpokládanému složení našeho týmu je pro nás ideální a perfektní volbou.“ 

Kampf má za sebou úspěšnou hráčskou kariéru: v 90. letech se vypracoval v oporu Plzně a desítky startů zapsal v československé reprezentaci. Slibně rozjetou kariéru mu pokazilo zranění po autonehodě. 

Trenérskou etapu spojil především s Plzní, kde několik let trénoval mládež a byl i asistentem u áčka. Dále vedl například reprezentaci do osmnácti let.

Teď čeká 53letého Kampfa další výzva: má pomoci s obrodou kadaňského hokeje. Sportovní manažer Klíma bude zároveň pomáhat na střídačce.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz