Třebíčská soupiska se plní: přibyl na ní zlínský bek Padrnos

Foto: hokejprerov.cz

Kádr Horácké Slavie už v tuto chvíli čítá dva brankáře, osm obránců a čtrnáct útočníků. Nejnovějším přírůstkem do sestavy je mladý bek Martin Padrnos.

HokejkaTV

Padrnos hrál v minulé sezoně za tři týmy: extraligový Zlín (6 utkání), Porubu (24 zápasů) a Přerov (rovněž 24 zápasů). Ani v jednom klubu nezískal kanadský bod.

Co se týče ice timu, v Chance lize hrál v průměru 11 minut a 45 vteřin za zápas. Jak ukazují rozšířené statistiky, v rovnovážném stavu byl celkem u 17 vstřelených a u 22 obdržených gólů.

V Corsi se pak udržel na neutrální hodnotě 49,84 %. To znamená, že když byl na ledě a hrálo se v 5 proti 5, jeho tým střílel na branku stejně často jako soupeř. V poměru šancí (tj. střel z nebezpečného prostoru slotu) je na tom lépe: byl u 47 šancí pro a u 39 proti.

V 21 letech má Padrnos za sebou dvacet extraligových startů. Zároveň získával zkušenosti v mládežnických reprezentacích. A pokud je vám – jako sportovním fanouškům – jméno Padrnos povědomé, vězte, že jeho táta Pavel býval skvělým cyklistou a jezdil na Tour de France.

Zajímavé je i to, že Pavel Padrnos se narodil v Petrovicích, které jsou asi tak pět minut od Třebíče. Jeho syn teď bude hrát za Horáckou Slavii. 

Dosavadní posily Třebíče

Jakub Jenáček (O, Vsetín)
Martin Padrnos (O, Zlín)
Martin Šťovíček (Ú, Chomutov)
David Michálek (Ú, Havlíčkův Brod)
Petr Patyk (Ú, Řisuty)
Jan Václavek (Ú, Zlín)
Tomáš Havránek (Ú, Karlovy Vary)

Aktuální soupiska SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři: Pavel Jekel, Dominik Svoboda.

Obránci: Václav Čejka, Šimon Szathmáry, Lukáš Forman, Jakub Jenáček, Michal Furch, Lukáš Hort, Lukáš Marek, Martin Padrnos.

Útočníci: Michal Vodný, Lukáš Nedvídek, Matěj Psota, Martin Šťovíček, David Michálek, Ondřej Malec, Lukáš Paták, Tadeáš Král, Radim Ferda, Robert Havlát, Jakub Čejka, Petr Patyk, Jan Václavek, Tomáš Havránek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz